نتایج جستجو برای عبارت :

خزندگان

نمایشگاه خزندگان در تور کیشیکی دیگر از دیدنی های تور کیش نمایشگاه خزندگان در کیش می باشد که هر ساله گردشگران فراوانی را به خود جذب می کند. بیش از صد گونه خزنده کم یاب و نادر که از خانواده مارسانان به شمار می رود در این نمایشگاه وجود دارد که می توانید به تماشای آن بپردازید.در این نمایشگاه انواع مختلف مارهای عظیم بوا، پیتون آفریقا و آمازون، سوسمارایگوانه ماداگاسکار، عقرب سیاه امپراتور آفریقا، مارپرنده تایلند، عنکبوت های بزرگ و پرنده خوار ب
⭕️ویژگی های #منافقان از نگاه امیرالمومنین(5)
حرکتهای پنهانی:امیرمۆمنان(علیه السلام) می‌فرماید: «یَمْشُونَ الْخَفَاءَ وَ یَدِبُّونَ الضَّراءَ وَصْفُهُمْ دَوَاءٌ وَ قَوْلُهُمْ شِفَاءٌ وَ فِعْلُهُمُ الدَّاءُ الْعَیَاءُ؛در خفا این سو و آن سو روند و چون خزندگان درون جنگلها، نرم و پوشیده راه مى سپرند
ادامه مطلب
1- جانوران مهره دار به چند گروه طبقه بندی می شوند؟ آنها را نام ببرید.
پنج گروه؛ ماهی ها- دوزیستان – خزندگان – پرندگان و پستانداران.

2- مار و مارمولک جزء کدام گروه از مهره داران هستند و چگونه حرکت می کنند؟
خزندگان - مار دست و پا ندارد و رود زمین می خزد امّا مارمولک دست و پای کوتاهی دارد و هنگام حرکت،شکمش روی زمین کشیده می شود.

این سوالات در 2 صفحه تهیه و تنظیم شده و شامل 15 سوال می باشد. از قسمت زیر می توانید این سوالات را دریافت کنید.
فرض کنید که بتوانیم سن زمین را فشرده کنیم و هر صد میلیون سال آن را یک سال در نظر بگیریم!
در این صورت کره زمین مانند فردی ۴۶ ساله خواهد بود! هیچ اطلاعی در مورد هفت سال اول این فرد وجود ندارد و درباره ی سالهای میانی زندگی او نیز اطلاعات کم و بیش پراکنده ای داریم!
اما این را میدانیم که در سن ۴۲ سالگی ، گیاهان و جنگلها پدیدار شده و شروع به رشد و نمو کرده اند اثری از دایناسورها و خزندگان عظیم الجثه تا همین یکسال پیش نبود!
ادامه مطلب
برای سفر به کویر باید لباسی را انتخاب کرد که متناسب با آب  و هوای آنجا باشد که شما را در حین سفر دچار دردسر نکند. از آنجایی که هوای کویر تعادل چندانی ندارد و در نزدیک ظهر به خاطر تابش شدید آفتاب ،بسیار گرم می باشد و در بعد از ظهر و عصر ها هوا کمی سرد خواهد شد و در شب که سرما تشدید می یابد. و نکته ی دیگر که باید در انتخاب لباس برای سفر کویری دقت کرد وجود حشرات و خزندگان در کویر می باشد.        ادامه مطلب
برای سفر به کویر باید لباسی را انتخاب کرد که متناسب با آب  و هوای آنجا باشد که شما را در حین سفر دچار دردسر نکند. از آنجایی که هوای کویر تعادل چندانی ندارد و در نزدیک ظهر به خاطر تابش شدید آفتاب ،بسیار گرم می باشد و در بعد از ظهر و عصر ها هوا کمی سرد خواهد شد و در شب که سرما تشدید می یابد. و نکته ی دیگر که باید در انتخاب لباس برای سفر کویری دقت کرد وجود حشرات و خزندگان در کویر می باشد.        ادامه مطلب

تورهای شاد و هیجان انگیز رفتینگ در رودخانه ه
نظریه مغز مغز سه‌گانه، مغز را به سه قسمت تقسیم می‌کند:• مغز قدیم• مغز احساسی(میانی)• مغز منطقی (جدید)مغز قدیم یا خزندهداخلی ترین بخش مغز را “مغز خزنده” می‌نامند. این بخش مغز کارش حفظ حیات است و درنتیجه سعی می‌کند کمترین انرژی را مصرف کند که بدن حالت طبیعی خود را حفظ کند. این بخش از مغز همان بخشی است که بین ما و همه موجودات حتی خزندگان مشترک است.انجام یکسری کارهای غیر ارادی مانند تپش قلب و گردش خون، کارکرد دستگاه تنفسی، دستگاه گوارش، دستگ
فروش میل ورم سوپر ورم
بهترین غذا برای رشد و تقویت انواع پرندگان و ماهیان گوشتخوار و خزندگان با کیفیت عالی و قیمت مناسب به صورت زنده و خشکجیرجیرک حداقل سفارش ۱۰۰۰ عدد سوپر ورم و میل ورم با کیفیت را از ما بخواهیدفعلا خرید حضوری نداریم ارسال از شهرستان میباشد ( به تمامی شهر ها ارسال داریم )
ثبت سفارش تماس.پیامک :شماره: 1826|682|0912در صورت عدم پاسخگویی پیامک ارسال کنید.

اولین افراد مبتلا، مشتریان و کارکنان یک بازار ماهی فروشی در شهر ووهان بودند، بازاری که خیلی زود بعد از این اپیدمی تعطیل شد. در بازار یاد شده، گوشت زنده موجودات مختلفی اعم از مرغ، گوسفند، خوک، شتر، الاغ، روباه، گورکن، جوجه تیغی، موش بامبو و انواع خزندگان به فروش می‌رسند. پیش از این، هیچ مطالعه‌ای درباره آلوده شدن حیوانات آبزی به ویروس کرونا اعلام نشده بود، به همین دلیل نگاه‌ها به سمت سایر انواع موجودات به فروش رسیده در بازار ماهی فروش
در این مقاله قصد دارم در مورد تأثیر ایجاد لینک های داخلی در سایت سئو صحبت کنم و به عواملی که می تواند تأثیر این فاکتور را در سئو افزایش دهد ، اشاره کنم ، بنابراین در ادامه این مقاله با ما همراه باشید.

همانطور که می دانید موتورهای جستجوگر مانند گوگل سایت شما را روزانه در زمان های معینی بررسی می کنند ، بنابراین اکثر کارشناسان سئو معتقدند که بروزرسانی ها و به روزرسانی سایت باید در زمان ها و زمان های مشخص انجام شود. ادامه داشت اگر هر روز برای ار
مولد سوسک میل ورم جهت پرورش میلورم
فروش مولد میلورمسوسک میلورم زنده برای پرورش خانگی.نیمه صنعتی و صنعتی
مولد میلورم جهت تولید غذای زنده برای انواع ماهی یا پرنده یا خزنده.جهت خوراک انواع حیوانات

سوسک تاریکی (میلورم)تعداد بالاکیفیت عالیمخصوص پرورش و تخم ریزیاماده تخم ریری میباشندو مشاوره
همچنین ؛فروش میلورم و سوپرورم زنده و خشک : گرمی . عددی . کیلویی
همچنین ؛سوسک خشک شده میلورمشفیره خشک شده میلورمکرم میلورم خشک شده
همچنین ؛میتوانید خود س
مقدمه
خون، بخشی از دستگاه گردش مواد در برخی جانوران است که مواد مورد نیاز اندام ها مانند اکسیژن را برای آنها فراهم می کند و مواد دفعی آنها مثل مواد زائد نیتروژن دار و کربن دی اکسید را می گیرد و از بدن خارج می کند. برای اینکه خون درون رگ ها جریان یابد، باید تلمبه ای آن را با فشاری مناسب پمپ کند. این تلمبه، همان قلب است که در انسان و سایر پستانداران، و همچنین در پرندگان و برخی خزندگان از 4 حفره تشکیل شده است. این ساختار قلب، باعث می شود که دو مسیر گ
شناخت
بوزینه کوتوله
در جنگل‌های انبوه غرب برزیل، جوب شرق کلمبیا، شرق اکوادور و شرق پرو زندگی می‌کند. این میمون زیبا همه‌چیز خوار است و با انواع و اقسام خوراکی‌ها نظیر میوه‌های درختان، برگ، حشرات و حتی خزندگان کوچک شکم خود را از شر گرسنگی رها می‌کند.این حیوان یکی از کوچکترین پستانداران نخستین است. طول بدن این حیوان بین 14 الی 16 سانتی متر ( به استثنای دمی به طول 15 تا 20 سانتی متر ) و کوچکترین میمون است. وزن جنس نر بوزینه کوتاه قد حدود 140 گرم و و
من عاشق وبلاگ نویسی ام-من عاشق کتابم-من عاشق عکاسیم-من عاشق نویسندگیم-من عاشق هوای بارونی ام-من عاشق صدای بارونم-من عاشق لوازم تحریری ام-من عاشق آشپزی ام-من عاشق شعرم-من عاشق گل طبیعی و گلدونم-من عاشق هوای ابری ام-من عاشق لباسای زمستونی ام-من عاشق لبو و انبه ام-من عاشق شلوغی ام-من عاشق پارچه چهارخونه و گل گلی ام-من عاشق ادکلن های خنکم-من عاشق کتونی ام مخصوصا آل استار-من عاشق آش رشته ام-من عاشق کرانچی و لواشک و ترشیجاتم-من عاشق دوچرخه سواری ام-م
سلام  دوستای گلممم، یه مقاله درباره خزندگان براتون آماده کردم 
اصلا بیاید از اول شروع کنیم! چه چیزی خرنده رو خزنده میکنه؟!
خزنده پوستی پولک دار داره، تخم میگذاره و «خون سرد» هم هست. یعنی بدن خزنده گرما تولید نمی کنه و به اندازه ی محیط گرم و سرد میشه. (بیچاره ها) مارمولک ها، مار ها، لاک پشت ها، و تمساح ها همه خزنده اند. حالا بیاین چند تا از این خزنده ها رو توضیح بدیم مثل... مار ها و...!! 
مار ها
مارها همه شون گوشت خوارن. بعضی از اونها حشره و کرم می خو
سایت میلورم شاپ ( mealwormshop.ir ) : فروش خرخاکی خشک | خرخاکی زنده
فروش خرخاکی خشک
خرخاکی خشک جهت تغذیه پرندگان ؛ خزندگان ؛ دوزیستان ؛ طیور ؛ ماکیان ؛ ماهی ها و بسیاری از حیوانات دیگر.
خرخاکی خشک منبع کلسیم
خرخاکی منبع کلسیم calcium برای حیوانات می باشد. برای پوسته تخم و غیره
بسته بندی خرخاکی زنده یا خشک:
بسته بندی ۱۰-۳۰-۵۰-۶۰-۱۰۰-۱۲۵-۲۵۰-۵۰۰-۱۰۰۰ گرمیبسته بندی یک تا ۵۰ کیلوگرمی
نحوه ارسال خرخاکی
بعد از واریز هزینه بسته های درخواستی گرمی یا کیلویی که
خرید بلیط هواپیما تهران به کیش : جزیره ای زیبا و دوست داشتنی
خرید بلیط هواپیما تهران به کیش ، کیش یکی از زیباترین جزیره های ایران است که در خلیج فارس واقع شده است و سالانه گردشگران زیادی راهی این جزیره زیبا می شوند. جزیره کیش حدود 90 کیلومتر وسعت دارد و در قدیم به عنوان یکی از مناطق تجاری ایران بین چین و اروپا بوده است. امروزه طبیعت بی نظیر، امکانات گردشگری فراوان، ساحل مرجانی و بازار های گوناگون باعث شده این منطقه به یکی از پر رفت و آمدترین من

"سئو فنی" چیست؟

سئو فنی ، محتوا ، طراحی و ساختار کد شما را افزایش می دهد تا به موتورهای جستجوگر کمک کند تا صفحات وب سایت خود را کشف ، خزنده و ایندکس کنند. اجرای موفقیت آمیز استراتژی جستجوگرها فنی ، عملکرد صفحه و تجربه کاربر را برای بازدید کنندگان وب سایت که سایت شما را در دستگاه های مختلف مرور می کنند ، بهینه می کند. این امر باعث بهبود دید و رتبه وب سایت شما در صفحات نتایج موتور جستجو می شود و باعث ترافیک ارگانیک بیشتر به صفحات شما می شود.

جغد‌ها با چشمان درشت، پنجه‌های تیز و سر انعطاف پذیرشان، موجودات اسرارآمیزی هستند. این مطلب را بخوانید تا آن‌ها را بهتر بشناسید.
مجله اینترنتی چشمک: حدود ۲۵۰ گونه مختلف جغد وجود دارد که اندازه‌ها و اشکال متفاوتی دارند؛ از ۱۲ تا ۹۰ سانتیمتر. اما حتی جغد‌های کوچک هم شکارچی به دنیا می‌آیند و از پنجه‌های تیز و منقارشان برای به دام انداختن و خوردن حیوانات کوچکی مثل حشرات، جوندگان و خزندگان استفاده می‌کنند. احتمالا می‌دانید که جغد‌ها معمول
دانلود نسخه خطی بسیار نایاب کتاب فرخ نامه در خواص موجودات و عجایب دنیا با نقاشی های رنگی(فارسی)
فرخ نامه» اثر مطهر بن محمد بن ابی سعد جمالیمعروف به یزدی به پیروی از نزهت نامه علائی و به قصد تکمیل آن در سال ۵۸۰ ق تالیف شده است. در این کتاب درباره منافع انسان و چهارپایان، طیور و خزندگان و حشرات، اشجار و گلها و سبزیجات، جواهرات و سنگ‌های قیمتی، شناخت داروها، خاصیت روغن‌ها، زهرها و پادزهرها و خواتیم ستارگان و عجایب دنیا و مانند آن مطالب متنوعی
باغ
وحش وکیل آباد یکی از جاذبه های تفریحی شهر مشهد به شمار می آید که  در جنوب غربی این شهر واقع شده و تنها باغ‌وحش
مشهد و استان خراسان رضوی امحسوب می شود، که سالانه گردشگران بسیاری از آن بازدید
می کنند. باغ وحش وکیل آباد با دارا بودن مساحتی غریب به 40 هزار متر مربع جز بزرگ
ترین باغ وحش موجود در ایران به شمار می آید که در سال 1339 افتتاح شده است. شما با رفتن به باغ وحش وکیل آباد مشهد می‌توانید از انواع
حیوانات آبزی، پرندگان، خزندگان، انواع حیوانا
باغ
وحش وکیل آباد یکی از جاذبه های تفریحی شهر مشهد به شمار می آید که  در جنوب غربی این شهر واقع شده و تنها باغ‌وحش
ترین باغ وحش موجود در ایران به شمار می آید که در سال 1339 افتتاح شده است. شما با رفتن به باغ وحش وکیل آباد مشهد می‌توانید از انواع
باغ
مقدمه
خون، بخشی از دستگاه گردش مواد در برخی جانوران است که مواد مورد نیاز اندام ها
مانند اکسیژن را برای آنها فراهم می کند و مواد دفعی آنها مثل مواد زائد نیتروژن دار و
کربن دی اکسید را می گیرد و از بدن خارج می کند. برای اینکه خون درون رگ ها جریان
یابد، باید تلمبه ای آن را با فشاری مناسب پمپ کند. این تلمبه، همان قلب است که
در انسان و سایر پستانداران، و همچنین در پرندگان و برخی خزندگان از 4 حفره تشکیل
شده است. این ساختار قلب، باعث می شود که دو مسیر
دانلود کاربرگ جامع پیش دبستانی
فرمت فایل : PDF
تعداد صفحات 179 صفحه
شرحی مختصر از فایل :
کاملترین کاربرگ آموزش جامع پیش دبستانی با کیفیت بسیار عالی جهت آشنایی دانش آموزان پیش دبستانی با مفاهیم جامع آماده دانلود و دریافت می باشد توجه فرمایید کاربرگ های مفاهیم جامع برای کل سال تحصیلی می باشد و شما با دانلود پکیج کاربرگ جامع پیش دبستانی از اول تا اخر سال بی نیاز آز هر گونه کاربرگ در زمینه درس اموزش جامع پیش دبستانی خواهید بود جهت دانلود کاملترین
بهترین باغ وحش های استرالیا

استرالیا کشور پهناوری است که علاوه بر شهرهای بزرگش مثل سیدنی و ملبورن، حیات وحش حیرت‌انگیزی دارد.
حیات وحش بی‌نظیر کشور استرالیا، یکی از دلایل مهمی است که آن را از کشورهای دیگر متمایز می‌کند. بنابراین پیشنهاد می‌کنیم بازدید از باغ وحش‌های متنوع آن را از دست ندهید. اما با توجه به تنوع و تعداد زیاد این باغ وحش‌ها، از کجا بدانیم بهترین گزینه برای بازدید از کوالاها یا غذا دادن به کانگوروها کجاست؟ یا برای این‌ک
Redirect یا انتقال کاربر به url دیگر
redirect عبارت است از انتقال کاربر به آدرس اینترنتی که هیچ ربطی به موضوع جستجوی اوندارد. دلایل مثبتی برای تغییر مسیر یک URL به آدرس دیگر وجود دارد ، مانند هنگام انتقال سایت خود به آدرس جدید یا تلفیق چندین صفحه در یک url.
با این حال ، برخی از تغییر مسیرها موتورهای جستجو را فریب می دهند و محتواهایی که در اختیار کاربران قرار می دهند متفاوت از آنچه که خزندگان موتورهای جستجو کراول می کنند می باشد.
هدایت کاربر از یک صفحه به
باغ وحش آنتالیا در انتهای خط تراموا جدید در منطقه معروف به کپزالتی آنتالیا( Kepezalti) واقع شده است.
از جاده اصلی شما باید برای پیدا کردن ورودی باغ وحش حدود 1 کیلومتر از یک منطقه جنگلی عبور کنید. بسیاری از خانواده ها از این منطقه برای پیک نیک و باربیکیو استفاده می کنند ، بنابراین حتی می توانید بازدید از باغ وحش خود را با یک پیک نیک در جنگل ترکیب کنید.باغ وحش در واقع بسیار بزرگ است مساحت باغ وحش 330 هکتار است وچندین دریاچه مصنوعی در قلمرو باغ وحش ایجا
موزه حیات وحش هفت چنار یکی از موزه‌های شهر تهران است که در یکی از محله‌های قدیمی تهران به نام بریانک (در خیابان قزوین) واقع شده است. محدوده جغرافیایی منطقه بریانک از شمال به خیابان کمیل، از شرق به بزرگراه نواب و از جنوب به خیابان قزوین منتهی می‌شود. ادامه این منطقه نیز از غرب به جاده مخصوص کرج می‌رسد.
ساختمان موزه بنایی تاریخی متعلق به اوایل دهه قرن بیستم (دوره قاجاریه) است که در ابتدا به عنوان کارخانه برق شروع به کار کرد و پس از چند سال به ک
خزنده گی و شاخص پذیری چیست؟ برای درک بهتر این دو، بیایید  از چگونگی شروع نمایه سازی در صفحات موتورهای جستجو شروع کنیم.
موتورهای جستجو برای کسب اطلاعات از یک صفحه جدید یا به روز شده،  از خزنده های وب استفاده می کنند، خزنده های یا کراونر ها رباتهایی هستند که هدف آنها پیگیری لینک های صفحات وب با یک هدف واحد است؛ بله، یافتن و فهرست بندی محتوای  جدی هر وب سایت. آنطور که گوگل خودش توضیح می دهد: "خزندگان به صفحات وب نگاه می کنند و پیوندها را در آن صفح
آکواریوم اصفهان
معرفی
برای ورود به دنیای آبزیان، به آکواریوم اصفهان که یکی از متفاوت ترین جاذبه های اصفهان است. تعدادی از تصاویر آکواریوم اصفهان را به شما نشان می دهیم، نگاهی به امکانات این مجموعه داریم و برخی آبزیانش را هم به شما معرفی می کنیم. در نهایت ساعات بازدید و قیمت بلیط آکواریوم اصفهان و راه دسترسی به آن را هم به شما می گوییم.
شاید تا همین چند وقت پیش آوردن دنیای زیر آب به روی زمین خیالی بیش نبود؛ اما حالا آکواریوم اصفهان در پارک ناژ
محتوای قابل ایندکس
برای اینکه بتوانید در لیست موتورهای جستجو فعالیت بهتری داشته باشید، باید محتوای ارزشمند خود را به شکل فرمت متنی HTML که برای تمام این م.ت.ر های جسنجو قابل فهم است تهیه کنیم. علی رغم پیشرفت های موجود در تکنولوژی موتورهای جستجو، تصاویر، فایل های فلش، کدهای جاوا اسکریپت و سایر محتوای غیر متنی اغلب توسط موتورهای جستجوگر نادیده گرفته می شوند و ارزشی برای خزندگان موتورهای جستجو ندارند.
آسان ترین روش برای اطمینان از اینکه کلمات
شما یک استراتژی کلمه کلیدی را تعریف کرده اید ، در بازاریابی محتوا سرمایه گذاری کرده اید و یک پروفایل بک لینک قوی ایجاد کرده اید. شما حتی به تحقیقات کلمات کلیدی و بازاریابی حوزه کاری خود تسلط پیدا کرده اید. بنابراین چرا رتبه وب سایت شما همانطور که باید رترشد نمیکند؟
مشکلات سئو تکنیکال می تواند اهداف بازاریابی جستجوی شما را فریب دهد. غالباً آخرین چیزی که بازاریابان جستجو با آن روبرو می شوند ، فرض بر این است که خارج از اختیار تیم است. اما عدم رس
دستگاه بلوک زنی
به فرآیند تولید بلوک سیمانی در اصطلاح بلوک زنی می گویند و به دستگاهی که برای این منظور مورد استفاده قرار می گیرد دستگاه بلوک زنی گفته می شود. این دستگاه ها که برای تولید انواع بلوک از جمله بلوک سبک در کارگاه ها به کار می روند، در انواع مختلفی در بازار وجود دارند.
انواع دستگاه بلوک زنی
دستگاه بلوک زن دستی
دستگاه بلوک زن تمام اتوماتیک
دستگاه بلوک زن نیمه اتوماتیک
دستگاه بلوک زن تخم گذار

دستگاه بلوک زن تخم گذار
این دستگاه با ا
سوپرورم زنده گرمی
وزن هر بسته 30 گرم  و 60 گرمی و 125 گرمی و 1000 گرمیکاملا ارگانیک و طبیعیبدون هرگونه آلودگی و بیماریتغذیه شده از مواد مخصوص و ارگانیک در بسترهای بهداشتیدارای خواص بی نظیر برای پرورش، رشد، تقویت و درمان پرندگانقابل استفاده برای تمامی پرندگان خانگی، زینتی، وحشی و آبزیان، دوزیستان ، خزندگان و جوندگان
فروش سوپرورم بصورت گرمی و ارسال به سراسر کشور،سوپرورم با کیفیت و بهداشتی می باشد.

اهمیت استفاده سوپرورم زندهبیشتر صاحبان حیوان
یک کتاب به زبان فارسی کامل و جامع در قالب ۱۴۵ صفحه رنگی و نفیس تقدیم به همه باستان شناسان و دانشجویان رشته باستان شناسی که علاقه مند به رمزیابی و رمزگشایی آثار و نشانه ها و علامت ها می باشند. کتاب رمزیابی و تفسیر علائم مهم در گنج یابی یکی از بهترین کتابهای الکترونیکی در زمینه روشهای پیدا کردن رمز و رمزگشایی زیرخاکی و سکه های قدیمی در زیر زمین و گنج یابی و دفینه یابی در ایران می باشد .
دانلود کتاب رمزیابی و تفسیر علائم مهم در گنج یابی
اگر علاقه
جوجه کشی مصنوعی !‌
ماشین های جوجه کشی یک دستگاه جایگزین ماده پرندگان و یا خزندگان تخم گذار هستند که به شرایط خاص هر پرنده از لحاظ دما یا رطوبت تخم نطفه دار را تبدیل به جوجه می کنند.این دستگاه ها اولین بار توسط فردی به نام رجینا لوکاری ابداع و طراحی گردید. تا اکنون این دستگاه ها پیشرفت قابل ملاحظه ای داشته اند و معروف ترین برند آن انکوبی کانادا می باشد.
ساخت دستگاه جوجه کشی با کارتن !
بد نیست بدانید که به وسیله ی یک کارتن و لامپ هم به سادگی این ک

دکتر غلامعلی بسکی معروف به بابا بسکی در بهمن ماه 1310 در سبزوار، خراسان رضوی ایران متولد شد. بسکی پس از به پایان رساندن تحصیلات متوسطه در سبزوار، در رشته طب دانشگاه علوم پزشکی تهران ادامه تحصیل داد و در سال 1345 با درجه تخصص جراحی زنان از این دانشگاه فارغ‌التحصیل شد. او در سال 1345 بیمارستانی را در شهر گنبد کاووس تأسیس کرد. وی معتقد بود که خوردن گوشت باعث ایجاد بیماری می‌شود به همین دلیل در سال 1349 به طبیعت پناه برد و خام‌ گیاه‌خواری را در
نقش آب در پرورش شتر مرغ 
او‌لین توجه انسان به شترمرغ و محصول ها وابسته به آن در حدود ۷۵۰۰ سال پیش تصور می گردد . در مصر قدیم از پرهای شترمرغ به تیتر علامت عدالت و از تخم آن در مصارف دارویی سود می جستند . 
صحرانشین های آفریقایی پوسته تخم شترمرغ را به عنوان ظرف حمل و حفظ آب جهت مصارف انسانی به عمل می گیرند که مصداق آن تمبر سازمان پست مرز و بوم آفریقایی زامبیا می باشد . از میانه ده سال ۱۸۰۰ میلادی مدارک پرورش شترمرغ و جوجه کشی از آن در شرایط اسارت ب

فوبیاهای عجیب جهان
فوبیاهای عجیب جهان
آیا فوبیاهای عجیب جهان را می شناسید؟ آیا درباره انواع فوبیا چیزی شنیده اید؟ فوبیا ترس بسیار شدید و بی دلیل از چیزی را می گویند که می تواند باعث اختلال و بروز مشکل در زندگی روزمره فرد شود. در این مقاله با ما همراه باشید تا با این موضوع بیشتر آشنا شوید.

رابطه فوبیا و اضطراب
در حقیقت فوبیا نوعی اضطراب است. همانطور که می دانید اضطراب بسیار شایع است. آمارها نشان می دهد 30 درصد از افراد در دنیا از اضطراب رن
ویروس کرونا چیست؟ و چگونه منتقل میشود ؟علائم ویروس کرونا در انسان چیست ؟کرونا چقدر خطرناک است ؟ این مهم‌ترین سوالی است که این روزها در کل دنیا دست به دست می‌شود و افراد زیادی به دنبال یافتن پاسخ‌های آن هستند. در این مقاله قصد داریم خلاصه‌ای از آن چیزی که تا به حال مشخص شده را تقدیم شما بکنیم.
کرونا نوعی ویروس است که باعث ایجاد عفونت در بینی، سینوس‌ها یا گلو فوقانی می‌شود. نام ویروس کرونا از شکل آن گرفته شده که هنگام تصویربرداری با استفا
Redirect یا انتقال کاربر به url دیگر
redirect عبارت است از انتقال کاربر به آدرس اینترنتی که هیچ ربطی به موضوع جستجوی اوندارد. دلایل مثبتی برای تغییر مسیر یک URL به آدرس دیگر وجود دارد ، مانند هنگام انتقال سایت خود به آدرس جدید یا تلفیق چندین صفحه در یک url.
با این حال ، برخی از تغییر مسیرها موتورهای جستجو را فریب می دهند و محتواهایی که در اختیار کاربران قرار می دهند متفاوت از آنچه که خزندگان موتورهای جستجو کراول می کنند می باشد.
هدایت کاربر از یک صفحه به
جگوارهای خوشگل در باغ وحش صفادشت

یکی از زیباترین تجربه‌های ممکن برای اشخاص شیفته حیات وحش و حیوان ها می تواند تماشای گونه‌های متفاوت حیوان‌ها و تماشای بازی , طعام تناول کردن و چه بسا خوابیدن آن ها باشد . گلشن وحش صفادشت باغ‌وحشی است که‌این قابلیت و امکان را برای شما مهیا نموده است . گلشن وحش صفا دشت که در شهرستان ملارد واقع شده از باغ‌وحش‌های استان تهران بوده که نزدیک به ۵۰ کیلومتری غرب این استان قرار گرفته است . ای
ساختمان نورون

مغز شما از 100 میلیارد سلول عصبی به نام نورون ساخته شده است؛ سلول هایی که قابلیت جمع آوری اطلاعات از محیط و تبدیل آن ها به داده های الکتروشیمیایی را دارند. می توانید آن ها را همانند ورودی ها و سیم های درون یک کامپیوتر در نظر بگیرید.
نورون ها سلول هایی تخصص یافته هستند که فعالیت اصلی شان دریافت و انتقال اطلاعات از یک ناحیه به ناحیه دیگر است. گاهی اوقات یک سلول عصبی حتی می تواند چند ده سانتی متر طول داشته باشد و مسیری طولانی را تحت
جانوران بسیار گوناگونند. توانایی آنها با سازگاری در محیط های مختلف سبب شده است که این موجودات در سراسر کره زمین در شرایط گوناگون محیطی به شکل های متفاوت زندگی کنند. دانشمندان عقیده دارند که هنوز نیمی از انواع جانوران بر روی کره ی زمین شناخته نشده اند. برای مطالعه گوناگونی جانوران در این فصل از طبقه بندی ساده زیر استفاده می کنیم.

اسفنج ها
اسفنج ها ساده ترین جانورانند این جانوران که اغلب دریازی هستند به صورت کلونی زندگی می کنند  تا کنون حدود
همه زیبایی و تفاوت چرم را ستایش می کنند. زرق و برق چرم وقتی در لباس اکسسوری یا دکور خانه استفاده می شود بی مانند است. دوام چرم نظیر ندارد. با گذشت زمان حتی ظاهر بهتری پیدا می کند.
خیلی از افراد چرم را می شناسند و می توانند چرم تقلبی از واقعی را تشخیص دهند.
چرم چیست و از چه ساخته شده است؟
اساساً، چرم پوست حیوانات است که پردازش شده و عملیات زیباسازی روی آن صورت گرفته است. پوست حیوان قبل از استفاده با روغن درجه یک پوشیده می شوند تا ظاهر زیبایی بیاب
دستگاه جوجه کشی، ماشین جوجه درآوری یا این که انکوباتور به دستگاهی گفته می گردد که اوضاع مناسب برای بیرون شدن جوجه از تخم‌های نطفه دار را مهیا می‌نماید. در جوجه کشی طبیعی دما، رطوبت و چرخش تخم‌ها به وسیله مرغ مامان برای تخم‌های نطفه دار تأمین می گردد. البته در جوجه درآوری تصنعی دستگاه جوجه کشی این المان‌ها را تأمین و تهیه و تنظیم می‌نماید. در تولید دستگاه‌های جوجه کشی مدرن از فناوری‌هایی مانند هوش تصنعی و سنسورهای فوق حساس برای ارتقاء ب
دکتر صفایی‌نژاد گرامی که چندماهی می‌شه که افتخار رفاقت فیزیکال (غیرمجازی) با ایشون رو هم دارم، مثل من و خیلی دیگه از کاربران بیان، دغدغه‌ی درستی داشتن و پویش درخواست از بیان برای توسعه خدمات بلاگ رو راه انداختند. به من لطف داشتن و از من هم خواستند توی این پویش مشارکت کنم.
من باید بگم که از سال هشتاد و چهار در حال وبلاگ‌نویسی هستم و تقریباً تمام سرویس‌های وبلاگ‌نویسی رو تجربه کردم، در بین سرویس‌های رایگان وبلاگ‌نویسی فارسی، بیان (بلاگ)
جوهر واقعی این Sky Iron: The Coming Race چیست؟ فیلم B که شما نمی خواهید آن را جدی بگیرید و ما را به استفاده از تصورات ما بی شرمانه سوق می دهد: به دستورات جهنم!
مطمئناً فیلمی که تاکنون سرگرم کننده ترین در این Trieste Science + Fiction Festival 2019 بود و همچنین مورد انتظار ترین فیلم بود ، که از آن انتظار بیشتری برای تماشاگران وجود داشت که عاشق فانتزی ، آزمایش و بالاتر از همه تفریحی با چیزی هستند این با تفاوت های کسل کننده و کسل کننده ای که امروز هالیوود ارائه می دهد متفاوت ا
قدم زدن روی سطح نمکی این دریاچه آنقدر هیجان انگیز است که سفری خاطره‌انگیز را در ذهن شما ثبت کند.
از مناطق طبیعی ایران که فاصله کمی تا تهران دارد و به بزرگترین آینه ایران مشهور شده دریاچه نمک حوض سلطان است. این دریاچه در ۴۰ کیلومتری شمال شهر قم و در حاشیه بزرگراه خلیج‌فارس واقع شده است. شکوه انعکاس تصویر آسمان روی زمین را فقط باید از نزدیک ببینید. این آینگی با تکرار صیقلی تصویر رنگارنگ آسمان و ابرهای خامه‌ای‌، قرینه‌ای زیبا در این ناحیه پد
Backlink Blindspots: State of Robots.txt

در اینجا در موز ما متعهد شده ایم که Link Explorer را تا حد ممکن شبیه Google کند ، به ویژه در شیوه خزیدن وب. من در مقالات قبلی برخی از معیارهای مورد استفاده برای بررسی این عملکرد را مورد بحث قرار داده ام ، اما امروز می خواستم کمی زمان را صرف صحبت کردن در مورد تأثیر robots.txt و خزیدن وب کنیم.

بیشتر شما با robots.txt آشنا هستید به عنوان روشی که با استفاده از آن وب مسترها می توانند Google و سایر رباتها را برای بازدید فقط صفحات خاصی در سایت راهن
باغ پرندگان ایگواسواگر دوست دارید با پرندگان و حیوانات استوایی و نیمه گرمسیری آشنا شوید، باید حتماً از باغ پرندگان ایگواسو دیدن کنید. با قدم زدن در بیشه‌ها و جنگل‌های بارانی با صدها گونه پرنده، پروانه و خزنده آشنا خواهید شد.
باغ پرندگان ایگواسو (Iguazu) پارکی با استانداردهای جهانی است که ۴ هکتار جنگل نیمه گرمسیری را در برمی‌گیرد و می‌توانید در آزادراه «کاتاراتاس» (Cataratas)، آن طرف مرکز بازدیدکنندگان پارک ملی ایگواسو و در دو کیلومتری فرودگاه
کمتر کسی است که تعریف اصفهان را نشنیده باشد و از جاذبه های بیشمار این شهر چیزی نداند. مسافران این شهر معمولا این سوال را دارند که اصفهان را چگونه بگردیم تا چیزی از قلم نیفتد؟ در جواب باید بگوییم نگران نباشید؛ کارناوال اینجاست تا پیشنهادهای جذاب در سفر به اصفهان را به شما ارائه دهد و به شما بگوید برای داشتن گردشی خاطره انگیز در دیار نصف جهان باید چه نکاتی را مد نظر قرار دهید تا تجربه ای از دست تان نرود.
جاذبه های جهانی اصفهان را از قلم نیندازی
دانلود کتاب میراث ذرین

دانلود کتاب میراث زرین
اگر علاقه مند به گنج یابی و دفینه یابی هستید حتما این کتاب بی نظیر رو دانلود و مطالعه کنید .
همه چیز درباره علوم غریبه اولین مرجع و منبع رمزگشایی آثار علائم , نمادها , نشانه ها و اسرار نظامی دفینه ها در ایران کتاب میراث زرین !!! در ادامه برخی از نوشته ها و مطالب داخل مجموعه کتاب گنج یابی میراث زرین رو براتون قرار میدم تا بیشتر به محتویات بی نظیر این کتاب پی ببرید :
فهرست مطالب کتاب میراث زرین
علائم

در مقایسه با تعداد گونه ماهی های، کل تعداد گونه های شناخته شده دوزیستان 2500 عدد، خزندگان 6000 عدد، پرندگان 8600 عدد و پستانداران 4500 عدد می باشند. بنابراین از 49600 گونه انواع مهره داران زنده شناخته شده رویهم 56.5 درصد آنها را ماهیها تشکیل میدهند.
در صورتی که دوزیستان 5 درصد، خزندگان 12.1 درصد، پرندگان 17.3 درصد و پستانداران 9 درصد آنها را تشکیل میدهند. بدون شک تعداد گونه های شناسایی شده گروههای دیگر مهره داران غیراز ماهیها هم از ارقام داده شده بیشتر هس
به گزارش  مجله اینترنتی چفچفک به نقل گجت نیوز : کشف بقایای فسیل گونه ای از مارهای باستانی نشان می دهد که داستان تکامل این گونه پر از رمز و راز بوده است و  دیرینه شناسان با مشاهده این فسیل دچار حیرت شده اند.
کشف بقایای فسیل گونه ای از مارهای باستانی دانشمندان را در بهت فرو برده است، زیرا این مار دارای ویژگی است که بسیار بعید و به دور از ذهن می نماید.
دیرینه شناسان این مار را Najash rionegrina نامیده اند و فسیل های سر و اندام های پشتی این مار سالم باقی م
پارک ملی دریایی نایبنداین بوستان در منتهی‌ الیه کنار دریا جنوبی استان بوشهر و در 320 کیلومتری جنوب شرق بندر بوشهر واقع شده‌است . این حوزه‌ در دو استان بوشهر ( بخش عسلویه ) و هرمزگان ( شهرستان پارسیان بخش کوشکنار ) جای دارد .گروه بوستان ملی دریایی پایین حیث سازمان کل محیط زیست شهرستان کنگان هست . با یک محیط بانی در نزدیک روستای ” بنود ” با قریه محیط بان . حدود 27 هزار هکتار این ناحیه دریایی و سایر کم آبی است .سواحل ماسه‌
سیره‌ی امام جعفر صادق (ع)

شخصیت
امام صادق(ع) به اندازه‌ای جامع و برجسته است که افزون بر شیعیان، عالمان و
عارفان اهل تسنن نیز توجهی ویژه به آن حضرت داشته و برتری علمی و شخصیتی
ایشان را ستوده و از آن حکایت‌ها نقل کرده‌اند. در ادامه روایاتی از سیره ی
امام صادق(ع) را می‌خوانیم.
فضیلت میهمان بر میزبان
محمّد بن قیس حکایت کند:
روزى در محضر مبارک امام جعفر صادق علیه
السلام نام گروهى از مسلمانان به میان آمد و من گفتم: سوگند به خدا، من شب
ها شام نم
گنبد نمکی جاشک ، یکی از زیباترین جاذبه های زمین شناسی ایران
چکیده مطلب:
سفر به بوشهر در حاشیه خلیج فارس پر از هیجان است و تجربه ای متفاوت از طبیعت را به شما می‌دهد.یکی از دیدنی‌های طبیعی این استان گنبد نمکی جاشک است.که در نوع خود یکی از بزرگ‌ترین، فعال‌ترین و زیباترین در سراسر جهان می‌باشد.کوه نمک جاشک در استان بوشهر یکی از شگفت انگیزترین پدیده‌های زمین شناسی است.این کوه به عروس نمکی کوه‌های ایران نام گرفته است.در این مقاله می‌خواهیم به
آشنایی با جاذبه های گردشگری خلیج فارس
چکیده مطلب
امروز قصد داریم تا به ویژگی‌های جاذبه های گردشگری خلیج فارس بپردازیم.با ما همراه باشید.
گردشگری تخصص ما و مشاوره سفر رسالت ماست.
آنچه در این مطلب مطالعه خواهید کرد:
معرفی خلیج همیشگی فارس
جاذبه‌های جزیره کیش
جاذبه‌های جزیره قشم
جاذبه‌های جزیره هنگام
جاذبه های جزیره هرمز
سخن آخر مسافر درباره آشنایی با جاذبه‌های گردشگری خلیج فارس
معرفی خلیج همیشگی فارس
سومین خلیج بزرگ جهان پس از خلیج مک
بهینه سازی وب سایت به معنای مجموعه ای از کارها برای دستیابی به موقعیت های بالا در نتایج جستجو و جذب ترافیک با کیفیت است. کلیه آثار به صورت خارجی و داخلی تقسیم می شوند. بهینه سازی داخلی جستجو در جهت بهبود سایت است: از بین بردن خطاهای فنی ، کار با ناوبری ، قابلیت استفاده و محتوا. بهینه سازی موتورهای جستجوگر خارجی با هدف به دست آوردن لینکهای ورودی با کیفیت بالا و بهبود دید سایت در شبکه انجام می شود. هر دو نوع کار مهم هستند.
اگر فقط کارهای خارجی انج
جاذبه های دیدنی ویکتوریا کانادا

ویکتوریا، از خوش منظره‌ترین شهرهای آمریکای شمالی است.
باغ‌ها و جاذبه‌های دیدنی بی‌شمارش، مقصد مناسبی را برای گردشگران فراهم می‌کند. شهر «ویکتوریا» (Victoria)، پایتخت استان «بریتیش کلمبیا» (British Columbia) است و در بخش جنوبی «جزایر ونکوور» (Vancouver Island) قرار دارد. دور تا دور این شهر را کوه‌های زیبا فرا گرفته‌اند و آب و هوایش نیز تحت تأثیر جریان‌های «آرام شمالی» است؛ به همین دلیل، معتدل‌ترین هوا را در مقایسه با شهر
روغن تمساح چیست؟
انسان ها از زمان های قدیم تمایل به استفاده از حیوانات وحشی یا حشرات در تهیه داروهای سنتی خود را برای اهداف درمانی دارند ، زیرا معتقد بودند این حیوانات وحشی و حشرات از ترکیبات اساسی برای تهیه داروها تشکیل شده اند. روغن تمساح قرنهاست که توسط پزشکان سنتی مورد استفاده قرار می گرفت و به اثبات رسیده است که در درمان انواع پوست بسیار مؤثر است. در مکزیک از روغن تمساح برای بیماری هایی مانند آسم ، آمفیزم ، آنفلوانزا و برای سرفه خلط آور
برکه تمساح های گاندوتمساح پوزه کوتاه یا این که گاندو از وسیع ترین خزندگان مرزو بوم در ۳۸۰ هکتار مساحت در جنوب سیستان و بلوچستان و شهرستان چابهار متمرکز میباشند , تعداد این نوع در کشور ایران حدود ۳۰۰ تا ۴۰۰ مرکز برآورده می شود . این تمساح دارنده پوزه ای پهن , میانگین مقدار این کروکودیل در نرها ۳ متر و ماده ها ۲ . ۴۵ متر است . گهگاه وزن آنان به ۵۵۰ کیلو می‌رسد .معاش طومار گاندواین تمساح در جنوب سیستان‌و‌بلوچستان معاش مینماید
پس از تبریز و تهران، اصفهان با محله‌‌های توسعه‌یافته خود و همچنین برخورداری از امکانات رفاهی کامل در اولویت متقاضیان برای خرید خانه است.
اصفهان، شهری است که در ۴۲۵ کیلومتری جنوب تهران، در دامنه شرقی کوه‌های زاگرس بر آبرفت‌های زاینده‌رود بنا شده است. اصفهان با ۱۴ منطقه شهری، از غرب به خمینی شهر و نجف آباد، از جنوب به کوه صفه و سپاهان شهر، از شمال به شاهین شهر و از شرق به منطقه بیابانی منتهی می‌شود. نقش کلیدی اصفهان در شبکه گردشگری، فرهنگ
بسیاری از نکات و ترفندهای مربوط به سئو وجود دارد که به بهینه سازی سایت کمک می کند اما یکی از این موارد ، اهمیت آن که گاه دست کم گرفته می شود نقشه های نقشه هستند. نقشه سایت ، همانطور که از نام آن پیداست ، فقط یک نقشه از سایت شما است - یعنی در یک صفحه واحد که ساختار سایت ، بخش های آن ، پیوندهای بین آنها و غیره را نشان می دهید. نقشه سایت باعث می شود سایت شما آسانتر شود و نقشه سایت به روز شود. سایت شما هم برای کاربران و هم برای موتورهای جستجو مناسب است.
دانلود کتاب چشم طلایی
کتاب چشم طلایی ، از معدود کتابهای مفید درباره ﺁﺛﺎﺭ ﻭ ﻋﻼﺋﻢ ﺩﻓﻨﻪ در ایران است. در واقع میشه گفت این کتاب اولین و جامع ترین منبع در مورد آثار و نشانه های گنج و دفینه است.
این کتاب با بیانی روان و خودمانی و به همراه عکس های متعدد یک راهنمای عالی برای تشنگان علم باستان شناسی و دفینه شناسی است.
با خواندن کتاب چشم طلایی شما چشمانی بینا خواهید داشت که به راحتی رموز و علائم دفینه ها را کشف خواهید کرد، انواع سکه ها را خواهید
ریدایرکت ۳۰۱ و ۳۰۲ ، کاربران سایت را از یک آدرس اینترنتی یا صفحه وب به آدرس دیگر ارسال می کنند.یک تفاوت ساده بین یک ریدایرکت ۳۰۱ و ۳۰۲ وجود دارد: یک ریدایرکت ۳۰۱ نشان می دهد که یک صفحه به طور دائم به یک مکان جدید منتقل شده است، در همین حال ، یک تغییر مسیر ۳۰۲ می گوید که این صفحه به یک مکان جدید منتقل شده است، اما موقت است.
ریدایرکت ۳۰۱ چیست؟
ریدایرکت ۳۰۱ یک کد وضعیت است که به موتورهای جستجو و کاربران می گوید صفحه به طور دائمی جابجا شده است و اطمی
میلیون ها بار اصطلاح بهینه سازی موتور جستجو (با نام مستعار SEO) را شنیده اید. اما آیا می دانید اضافه کردن ویدیو به وب سایت شما می تواند تلاشهای سئو شما را به طرز چشمگیری بهبود بخشد و افراد بیشتری را به سمت وب سایت شما سوق دهد؟ویدیو به سرعت به یکی از مهمترین شکل های بازاریابی محتوا تبدیل می شود و حضور آن می تواند تلاشهای بهینه سازی شما را به هم بزند.قبل از اینکه دقیقاً تفکیک کنیم که چگونه ویدیو می تواند رتبه بندی ارگانیک صفحه شما را بهبود بخشد، ب
تاریخچهپارک ملی سرخه حصار پس از گزینش شهر تهران به عنوان پایتخت قلمرو (۱۱۳۳ خورشیدی ) درون زمان قاجاریه با نام های قرق یا شکارگاه سلطنتی پایین تر نگاهداری قرار گرفت. پارک ملی سرخه حصار بوسیله همراه پارک ملی خجیر از باستانی ترین مناطق حفاظت شده در جهان هستند. این پارک یکی از صید های قدیمی ایران است که حدود دویست سال پیش به پارک تحول شده است. پس از پیروزی انقلاب اسلامی ایران با تصویب شورای انقلاب اداره آن بوسیله سازمان حفاظت محیط زیست محول و د
جاذبه های گردشگری شهر کلاله : کلاله شهری با جاذبه های فراوان و با قدمتی بیش از 7500 ال می باشد. این شهر در استان گلستان واقع شده است که زیبایی های آن بی نظیر است. کلاله شهری چهار فصل است و شما در هر زمان از سال می توانید به این شهر سفر کنید اما زیبایی های این شهر د رفصل بهار خودنمایی شگفت انگیزی دارد. اگر برای سال جدید در فکر یک گشت و گذار رویایی در دل طبیعت بکر هستید حتما کلاله را در برنامه سفر قرار دهید. برای اقامت و اجاره سوئیت در استان گلستان نیز
عکس پروفایل دخترونه
گاه دلـــــــم میگیرد ازصداقتـــــم که نمیدانم لایق کیست…گاه دلــــــــم تنگ میشودبرای وعــــده هایی که میدانستم نیست اما برای دلخوشیم کافــــی بود….گاه دلــــــــم میگیرد از سادگـــــی هایم….گاه دلـــــــم میسوزد برای وفـــــــاداری هایم…گاه دلـــــم میسوزد برای اشکهایم…..گاه دلـــــــم میگیرد از روزگــــــــــاری که درآنم….این نبـــــــــــــــود آنچه درانتظارش بــــــــــــــــودم……..
عاشق که باشی!س
بهینه سازی تصاویر، یکی از مهمترین ارکان سئو داخلی سایت می باشد که نقش به سزایی در افزایش ترافیک سایت نیز دارد. درصورت استفاده صحیح و دقیق از تصاویر در مطالب و مقالات خود، به خوانندگان کمک می کنید تا مقاله شما را بهتر درک کنند. یک جمله قدیمی و رایج وجود دارد که می گوید: "یک تصویر خوب ارزش هزار کلمه را دارد" البته این جمله احتمالا در مورد گوگل صدق نمی کند، اما مطمئناً صحیح است، چرا که گاهی دیدن یک تصویر جذاب و مرتبط برای مخاطب بسیار با ارزش تر و ج
رتبه بندی گوگل در سال ۲۰۱۹
گوگل از عوامل مختلفی در الگوریتم خود استفاده می کند تا مشخص کند چه نتیجه ای بیشترین سود را برای کاربر خواهد داشت. همچنین از نمایه معنایی پنهان استفاده می کند، که از هدف جستجو به عنوان نشانه ای از مهمترین نتایج استفاده می شود.
چگونه بسیاری از فاکتورهای رتبه بندی شده در جستجوی Google وجود دارد؟
کارشناسان سئو اکنون مدتی است که آنها را حدس می زنند و آزمایش می کنند و به لیست بیش از ۲۰۰ عاملی که توسط الگوریتم جستجوی Google برای

مشهد مقدس بخاطر وجود حرم مطهر حضرت امام رضا (ع) بعنوان قطب زیارتی و حتی گردشگری برای شیعیان ایران و جهان به شمار می رود. از برخی شواهد تاریخی اینگونه استنباط  می شود که پیکر مبارک حضرت امام رضا (ع) در روستای سناباد در نزدیکی شهر توس به خاک سپرده شده است. شهری که بعدها در اطراف این حرم شکل گرفت همین شهر مشهد فعلی است. به مرور در اطراف این حرم مساجد و صحن هایی ساخته شد که باعث گستردگی و شکوه بیشتر حرم مطهر شد. در اطراف حرم همچنین مراکز و اماکن رفا
یکی از جاهای دیدنی دهلی باغی است که مهاتما گاندی سال های آخر عمرش را در آن قدم می‌زد و می‌توان با رفتن به موزه این باغ، دیگر متعلقات وی را هم به خوبی مشاهده کرد.
امروز در مجله گردشگری مان می‌خواهیم به یک شهر شلوغ و پر جمعیت برویم. شهری کهن و پر از  نکات برجسته برای گردشگران که سراسرش پر از هنر است ، آن هم هنر های مختلف و متنوع. صنایع دستی بسیار زیبا و بنا های باشکوه، سالن‌ های هنر های نمایشی بی‌‌ شمار وَ غذاهای عالی که هر بخش از آن مزه مخصوص ب
کمر یک شهر زیبا است در فاصله کمی از آنتالیا و مکان ایده آل برای استراحت ساحلی ، شرایط آب و هوایی مطلوب در سواحل دریای مدیترانه و دارای میراث تاریخی غنی است.
می توانید ویرانه های هادریان کاپسی ، مقبره های سنگی باستانی و سد عتیقه در منطقه به نام الیمپوس را مشاهده کنید. دهکده کوچکی به نام میرا شهر لیکیا شما را با تاریخ زندگی سنت نیکولاس آشنا می کند. اگر تصمیم به بازدید از خلیج ککووا را دارید می توانید ساختمانهای ارجاع شده به دوران امپراتوری ر
پرورش جوجه های سرلاکی
توسط کدیوران در 05 آوریل 2020طی سال های اخیر، علاقه به پرورش جوجه های سرلاکی، در بین پرورش دهندگان افزایش چشمگیری داشته است. از مهمترین دلایل اقدام به پرورش جوجه های سرلاکی (با استفاده از تغذیه دستی) می توان به سهولت مدیریت تغذیه ای این روش، افزایش یکنواختی در بین جوجه ها، افزایش نرخ تولید جوجه به ازای هر پرنده مولد و یا رشد بهینه جوجه هایی که والدین ضعیفی دارند اشاره کرد. فارغ از هدف پرورش جوجه با تغذیه دستی، فرد پرورش د
 10 اشتباه معمول SEO برای جلوگیری از این کار

اکثر شرکت ها سئو را عمدتا با تحقیقات کلمات کلیدی ، وبلاگ نویسی و بهینه سازی محتوا مرتبط می کنند ، در حالی که جنبه های فنی غالباً نادیده گرفته می شوند. تدوین استراتژی بازاریابی محتوا فرایندی است که به اجرای آن و صبر و تحمل نیاز دارد تا زمانی که به نتیجه برسد. تلاش های SEO در صفحه همچنان ضروری است ، اما در صورت عدم وجود عناصر فنی ، بی مورد هستند. اشتباهات فنی می تواند قاتل خاموش برای سئو شما باشد. جلوگیری

سفر به کیش از نظر بسیاری سفری پر هزینه و گران می باشد. از پرواز گرفته تا اقامت و تفریحات کیش برخلاف این افراد سفر به کیش را به سفری لوکس یا دست کم گران بدل ساخته. پر بیراه هم نیست؛ بسیاری از مسافران سفر به شهرهای ایران را با هزینه‌ای غیرقابل مقایسه با کیش می گذرانند اما پس از بازگشت از کیش، آن‌را گران‌ترین سفر داخلی می‌دانند. با این حال همه‌چیز بستگی به شما دارد که چطور می‌توانید هزینه‌های سفرتان را کاهش یا افزایش دهید.
سفر به کیش سفر زمی
مخالفان AMP معتقدند گوگل با AMP به جهنم راه پیدا خواهد کرد و به کسانی که قصد انتخاب AMP دارند این را می گویند که
Google می خواهد وب سایت ها AMP را به عنوان رویکرد پیش فرض برای ایجاد صفحات وب انتخاب کنند. شما به گوگل بگویید نه.
بگذارید قبل از پرداختن به آن خلاصه وار در مورد صفحات موبایل پرشتاب یا AMP صحبت کنیم.نکته: توجه داشته باشید که شما در صفحه نظرات مخالفان AMP قرار دارید و آنچه در اینجا می خوانید نظر شخصی من نیست و نظرات مخالفان همیشه  با دید منتقدانه
همه زنان و مردان را فرا می خوانیم که:"- شفقت را به مرکز اخلاق و دین بازگردانند.- به این اصل باستانی بازگردند که هرگونه تفسیر از متن مقدس که موجبات خشونت و نفرت و حقارت را پدید آورد، نامشروع و غیر مجاز است.- مطمئن شوند که درباره دیگر سنت ها و ادیان و فرهنگ ها اطلاعاتی صحیح و آمیخته با احترام در اختیار جوانان قرار می گیرد.- بازتصدیق تنوع دینی و فرهنگی مثبت را تشویق کنند.- همدلی آگاهانه با مصائب تمام انسان ها را، حتی آنان را که دشمن خویش می شمارند، پ
هتل لوکس
هتل لوکس
معرفی بهترین هتل های لوکس با امکاناتی بی نظیر شامل رستوران با غذاهای عالی و بهترین اراعه خدمات از جمله اینترنت پر سرعت با مجوز رسمی از کشور ترکیه ( استانبول )

طـــبق ایــــن تـــوافـــق کـــه در 19 اکــــتبـــر  و بــــا نظـــارت ایــــران و مـــصر مــــیان تـــرکیــه و ســـوریـــه امــــضاء شـــد، دو کشــــور مـــتعـــهد شدنــــد از ورود گــــروه‌هــــای تـــروریـــستـــی بـــه خــــاک یــــکدیـــــگر جــــلوگ

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها